Cabal

BladesOfFaith

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-12-11 17:56:40

 Mysia

Użytkownik

900692
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 15
Punktów :   

Mysia(x/k)

Witam. Nazywam się Mateusz, mam 16 lat i jestem z Gdańska. Nazywanie mnie nie ma większego znaczenia, iż głównie i tak odpisuje na zwroty typu "ej ty" bądź inne, lecz jeśli chcecie się zwrócić typowo do mnie wystarczy Mysia.
Na cabalu mogę wam pomóc jako tako poprzez opis krork po kroku przejścia danego Questa oraz w rozwijaniu klasy FB/FA gdyż owe ogarniam najbardziej.
Lubię miłą atmosferę podczas rozmowy oraz na wysokim bądź nie poziomie wszelkiego rodzaju poczucie humoru.
Czytając opis innych użytkowników chciałbym zwrócić uwagę, iż zdarza Mi się popełnić błędy ortograficzne/stylistyczne - hej! jestem tylko człowiekiem, jednakże odwołując się do pisowni nie cierpię tzw. pokemonów piszących w stylu "H33iiijk@ cF0 tham u c13pjjji3 kotfeczQłu ????? ;* xd;]xd;];p:):):);ddddd" - ten aspekt pozostawię bez komentarza ...
Dużą część dnia spędzam w szkole oficjalnie ucząc się matmy, nieoficjalnie nudząc się.
Na komputerze spędzam sporą ilość czasu lecz tylko w tygodniu. W weekendy mój komputer zostaje napastowany przez brata jednakże udaje Mi się czasem nań "wbić".
Co do zainteresowań nie będę Wam mydlił oczu, lubię :
*innowacje technologiczne
*czytać wszelkiego rodzaju informacje ujawniające "Co do cholery sie dzieje na tym świecie?!"
*gry komputerowe
*filozofie
*teologię
*różnego typu paranormalia
*ładne panie na wszelakich serwisach internetowych nie wstydzących się swego ciała.
Co do muzyki lubię Rock, rock alternatywny oraz pewien czas temu dowiedziałem się, że słucham "pop-rock'a" i obiecałem to oznajmiać.
Kilka zespołów lubianych przeze mnie (kolejność od najbardziej do najmniej lubianego z tych lubianych, dla niektórych może się to okazać oxymoronem, lecz jak dla mnie jest to po prostu luźny opis) :
*Linkin Park
*Papa Roach
*Nickelblack
*Hinder
*Seether (po części)
*Story of the Year (ostatnio rzadziej)

Mam nadzieje, że w kolejnej odsłonie BladesOfFaith porozumiem się ze wszystkimi członkami gildii i będziemy się wspólnie, świetnie bawili :)
W razie wszelakich pytań proszę pisać na numer Gadu-Gadu który jest zamieszczony w oknie mego profilu.

Pozdrawiam!
Nieustająco expiący Mysia(k)

Offline

 

#2 2010-12-12 18:54:26

 Morris

Użytkownik

status morris241@aqq.ue
3813603
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 26
Punktów :   

Re: Mysia(x/k)

Ty, masz coś do matmy?
Nie wiedziałem, że lubisz filozofię. Od teraz będę systematycznie niszczył Ci życie, skoro tak.
Pop-rock to taki rodzaj, kiedy uśmiechnięte, pedalsko wyglądające chłopaki, zakładają kapele i grają śmiejąc się do mikrofonu i nie używając nuty E.


Nick : PhoeniksPL
Class : Blader

Offline

 

#3 2010-12-12 19:18:34

 Mysia

Użytkownik

900692
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mysia(x/k)

"Pop-rock to taki rodzaj, kiedy uśmiechnięte, pedalsko wyglądające chłopaki, zakładają kapele i grają śmiejąc się do mikrofonu i nie używając nuty E."
Boże wybacz Mu gdyż nie wie co mówi.
Nie mędrkuj tak Morris bo Ty słuchasz jakiś "przecinków", ale nie kłóćmy się tutaj, od tego jest spamBox

Offline

 

#4 2010-12-13 07:49:13

 Morris

Użytkownik

status morris241@aqq.ue
3813603
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 26
Punktów :   

Re: Mysia(x/k)

Nie chce mi się kłócić. Kiedy wytłumaczysz mi przesłanie Comy to pogadamy. W tym to nawet filozofia Ci nie pomoże ...


Nick : PhoeniksPL
Class : Blader

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-grom.pun.pl www.tarant.pun.pl www.tele.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.crimecraftforum.pun.pl