Cabal

BladesOfFaith

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-11-29 07:57:47

 Morris

Użytkownik

status morris241@aqq.ue
3813603
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 26
Punktów :   

Morris

Witam. Nazywam się Mateusz, aczkolwiek proszę, byście zwracali się do mnie per Morris, tudzież Phoeniks (Pho). Taki też mój blader ma nick na Cabalu - PhoeniksPL
Oprócz mojej klasy pomóc mogę oczywiście w każdej innej kwestii związanej z Cabalem.
Umiem angielski, więc mogę służyć za tłumacza dla graczy, którzy tego języka jeszcze nie opanowali.
Nie lubię, kiedy robicie błędy, chociaż każdemu może się zdarzyć prawda?
Nie lubię, kiedy nakładane są na mnie jakieś odgórne zasady moralne, więc w tej kwestii naprawdę liczę na Wojtaska, którego też pozdrawiam.
Jestem z Gdańska, mam gdzieś kluby piłkarskie i najprzeróżniejsze inne grupy społeczne.
Mam 16 lat, jeśli to ważne to nadmienię tylko, że jestem ateistą.
Nie ma problemu z żartami na żaden temat. Jest tylko jeden wyjątek.
Moja mała wiewióreczka - Red Garlie. Kpienie z niego grozi permanentną inwigilacją i właściwie żywieniem negatywnych emocji do końca życia. Oczywiście z resztą żartów zdaje się na wasz rozsądek.
Zainteresowania moje nie odbiegają za bardzo od zainteresowań normalnego humanisty.
Jeśli chodzi o muzykę, to z pewnością mogę powiedzieć, że słucham rocka. Od rocka, poprzez hard rock, aż po metal.
Alfabetycznie:
-Breaking Benjamin
-Bullet For My Valentine
-Coma
-Disturbed (Właściwie to tylko jeden album)
-Dżem
-Foo Fighters
-Green Day
-Happysad
-Hinder
-Limp Bizkit
-Nickelback
-Nirvana
-Papa Roach
-Seether
-SlipKnoT
-System Of A Down
-Tenacious D
-Velvet Revolver

Chyba tyle. O inne, może ciekawiące was, rzeczy pytajcie, bo nie chce mi się pisać rysopisu psychologicznego, a i to niebezpieczne, jak mniemam.
Pozdrawiam. \m/ ( ^.^ ) \m/


Nick : PhoeniksPL
Class : Blader

Offline

 

#2 2010-12-11 17:34:31

 Mysia

Użytkownik

900692
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 15
Punktów :   

Re: Morris

Miło Cię poznać Mateuszu!
Mam nadzieje, że nasza współpraca na Cabalu będzie owocna, pełna wrażeń, radości, smutków oraz najprzeróżniejszych przygód!
Chciałbym się odwołać do pewnego aspektu Twojego przedstawiania się, tym samym ostrzegając innych.
Jeśli nie macie Morrisa na pk z tzw. "palcem w dupie" nie żartujcie sobie z Jego R. Garlie. Pare razy naprawdę się wsciekał/był niezadowolony z poziomu mych wszakże irytujących dowcipów nań temat.

Offline

 

#3 2010-12-12 18:50:35

 Morris

Użytkownik

status morris241@aqq.ue
3813603
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-11-28
Posty: 26
Punktów :   

Re: Morris

Jak On mnie zna.


Nick : PhoeniksPL
Class : Blader

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pfserver.pun.pl www.tarant.pun.pl www.tele.pun.pl www.crimecraftforum.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl